Зміна властивостей конструкційних матеріалів в залежності від геометричних, функціональних і реологічних факторів

Автор(и)

Анотація

В існуючих на сьогодні теоретичних моделях і в інженерних методиках розрахунків конструкцій на міцність значення руйнівних напружень вважається сталою величиною незалежно від геометричних, функціональних та реологічних  факторів. Виключенням є лише напруження місцевої чи загальної стійкості, критичне значення яких суттєво залежить від координатних співвідношень розмірів конструкції, що працює на стійкість.

Завантажити

Дані для завантаження поки недоступні.

Посилання

Линник A. K. Конструювання корпусів рідинно-паливних балістичних ракет: Навчальний посібник – Дніпропетровськ: Видавництво ДНУ, 1994.

Ashby, Michael F., Hugh Shercliff, and David Cebon. Materials: engineering, science, processing and design. Butterworth-Heinemann, 2018.

Міцність ракетних конструкцій: Навч. посібник для машинобудівних спец. вузів // В. І. Мосаковський, А. Г. Макаренков, П. І. Нікітін та ін; За ред. В. І. Мосаковського. - Москва: Вищашко-ла, 1990.

Завантаження

Опубліковано

2023-06-06

Номер

Розділ

Літальні апарати

Як цитувати

Козельський, Д., Козельська, А., & Шевцов, В. (2023). Зміна властивостей конструкційних матеріалів в залежності від геометричних, функціональних і реологічних факторів. Challenges and Issues of Modern Science, 1, 86-88. https://cims.fti.dp.ua/j/article/view/18

Share